Nawigacja
 
WieszczDla większości ludzi sekrety ludzkiego umysłu na zawsze pozostaną wielką tajemnicą, lecz istnieją też tacy, którzy poprzez świadomy Sen są w stanie zgłębić najdalsze zakątki świata niematerialnego. Hypnos - tak nazywa się bóg Snu... niewielu ludzi posiada takie zdolności co on, lecz najwytrwalsi i najznamienitsi bohaterowie są w stanie zapanować nawet nad czasem, a ich umiejętności pozwalają kontrolować sny innych ludzi.
Wieszcz jest to osoba o takich właśnie zdolnościach. Zawładnięcie nad własnym snem daje możliwość kontroli umysłu i rzeczywistości. Siły te sprawiają, że nikt nie jest w stanie przeciwstawić się śmierci. Ujrzenie najgorszego Koszmaru na jawie może sprawić, że przeciwnik już nigdy nie odzyska świadomości jeśli w ogóle pozostanie przy życiu.

by Mniichu

Rozpiska umiejętności, jak one działają oraz ich ocena w walcePiasku Snu (Sands of Time)
Na krótki czas usypiają wroga. Ten jednak obudzi się, jak go uderzymy albo piaski w ogóle przestaną działać. Słabizna.Psioniczny Dotyk (Psionic Touch)
Na początku nic się nie dzieje, ale to tylko pozory. Po przypisaniu go na LPM i wykonaniu czterech ataków, nastąpi wyładowanie energii w postaci ataku, który zadaje obrażenia od witalności oraz podnosi obrażenia całkowite. Upgrade w postaci Psionicznego Płomienia (Psionic Burn) pozwala na dodatkowe obrażenia od poparzeń od elektryczności, a także zapewnia dodatkowy bonus podczas walki przeciwko demonom. Ciekawa umiejętnoś, całkiem przydatna, jak nie ma co innego na LPM przypisać, bądź jak ktoś lubi obszarówki.Fala Wypaczenia (Distoration Wave)
Jak sama nazwa wskazuje, w dowolnym kierunku wysyłamy falę, która na krótko, ale za to potężnie spowalnia wroga i zadaje dodatkowe obrażenia. Ulepszenie w postaci Rezonansu Chaosu (Chaotic Resonance) umożliwia fali zadawać jeszcze więcej obrażeń, a także redukuje na krótko ilość zbroi przeciwnika. Ostatnie ulepszenie zwane Psioniczne spalenie (Psionic Immonlation) umożliwia poparzenie wrogów za pomocą piorunów, a także zadaje dodatkowe obrażenia demonom. Bardzo dobry atak na postacie z -100% czasu regeneracji, w innych przypadkach jest niezbyt przydatny.Trans Empatii (Trance of Empathy)
Umożliwia odbijanie części obrażeń, jakie otrzymujemy. Dodatkowo nasz hero posiada od teraz możliwość zamiany części obrażeń w zdrowie. Przydaje się najlepiej na postaciach na zwierzęta.Trans Rekonwalescencji (Trance of Convalescence)
Od teraz regeneracja naszej many i zdrowia wzrasta, co w połączeniu jeszcze z innymi bonami do regeneracji pozwala bardzo ładnie podnieść te statystyki. Dodatkowo nasza zbroja zapewnia lepszą ochronę poprzez pochłanianie większej ilości obrażeń. Trans ten jest wybierany przez 95% graczy. I nie dziwota, skoro daje takie dobre statystyki.Trans Gniewu (Trance of Wrath)
Każdy, kto podejdzie za blisko, zostanie poparzony piorunami, jego odporności spadną, a także na krótko nie będzie mógł korzystać ze swoich umiejętności. Przydatny dla ludzi lubiących zadawać wysokie obrażenia.Świadomy Sen (Lucid Dream)
Podnosi obrażenia fizyczne, od witalności i poparzeń od elektryczności. Upgrade w postaci Jasnowidztwa (Premonition) zwiększa zdolność do ataku i obrony, co jest przydatne dla wojaków. Magowie zwykle odpuszczają sobie tę umiejkę. Ostatni bonus do naszego Świadomego Sny żadna postać nie przegapi, gdyż Strumień czasu (Temporal Flux) zwiększa szybkość całkowitą oraz uniki na pociski, co jest nieocenioną rzeczą podczas większości bitew. Umiejętność bardzo dobra, by nie powiedzieć, że wspaniała.Upiorne Uderzenie (Phantom Strike)
Najsilniejszy atak dla wojowników, jaki oferuje wam gra. Po wycelowaniu we wroga i aktywacji uderzenia postać staje się niewidzialna i dzięki temu podkrada się do wroga, zadając mu obrażenia zwiększone o statystykę zwaną obrażenia całkowite. Nie jest to jakieś specjalnie mocne, ALE jak dokupicie upgrade w postaci Złodzieja Snów (Dream Stealer), to się wówczas zacznie. Dodatek ten zwiększa obrażenia bazowe waszej broni, zwiększa ilość zaatakowanych celów (do nawet 8 celów), oszałamia wrogów, a jak coś jeszcze przeżyje, to jeszcze rozpocznie się proces wysysania many. Genialna rzecz. Sami wypróbujcie, a się dowiecie, jaka potęga tkwi w tej umiejętnościPole wypaczenia (Distortion Field)
Kiedy jesteś atakowany, masz szansę na to, że aktywuje się nasz skill, powodując na krótki czas pochłanianie częsci zadanych obrażeń oraz umożliwiając kontratak. Słaaaabe.Przywanie Koszmaru (Summon Nightmare)
Co to by było za mistrzostwo bez peta. W tym wypadku jest to koszmar, chociaż ktoś stwierdził żartobliwie, że "jest to największy plemnik w grze". Na początku rozwoju zadaje on obrażenia fizyczne oraz związane z witalnością. Modyfikacja w postaci Hipnotycznego Spojrzenia (Hypnotic Gaze) pozwala mu opanować umysł wroga i sprawić, by walczył dla naszej sprawy. Ostatni dodatek, czyli Dominujący Umysł (Master Mind) umożliwia zwiększoną regenerację zdrowia i energii, a także podnosi obrażenia całkowite, ale TYLKO dla naszych petów, stąd też Koszmar jest przydatny, gdy robimy postać z własnym zoo. W innym wypadku nie przyda nam się.Zakłócenie Rzeczywistości (Distort Reality)
Prawdopodobnie najlepszy czar ofensywno - defensywny na sytuację, kiedy jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron. Wokół nas rozchodzi się fala, która zadaje obrażenia zwykłe, od witalności oraz na krótko oszałamia wroga. Nie jest to jakies strasznie cool, lecz po dokupieniu Pęknięcia czasu (Temporal Rift) nasza umiejętnoścć potrafi zadawać niebotyczne obrażenia od poparzeń od pioruna, część many wyssać (i jeszcze część wyssanej many zamienić na obrażenia dla wroga), zadać dodatkowe obrażenia dla wrogów oraz co najważniejsze - umie spetryfikować wroga. Dzięki temu skubaniec nie może się ruszać, a my mamy bardzo łatwy cel do skoszenia, np. Upiornym Uderzeniem czy to mam innego. Po prostu genialna umiejętność.

 

Poleć ten artykuł
Podziel się z innymi: Facebook Google Live Reddit Tweet This Favourites
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
10381 #1 olimpijczyk
dnia luty 13 2012 14:13:50
Ładnie... 5

P.S. Mnie (mimo iż nie mam postaci z zoo) koszmar sie podoba i jest dla mnie przydatny Uśmiech
15176 #2 syntesis
dnia listopad 23 2012 13:42:18
mi też się koszmarek podoba mimo że mam dopiero 11 poziom bohaterem
15221 #3 Cure Twilight
dnia grudzień 29 2012 11:35:42
Fajny ten sen Uśmiech. Zoo będę mieć (wilczki) więc koszmarek się przyda, z resztą on jest taki słodki ^,^.
 
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
 
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]
 
Shoutbox
Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 04.01.19
Żyjmy !


Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 03.12.18
Test Szeroki uśmiech


Brak Awatara mayhem18 mayhem18 jest OffLine - 22.11.18
Przydał by sie TQ Defiler ale na androida


Awatar Serena Serena jest OffLine - 20.09.18
Witam Jak za pomocą programu Paint wkleić do fotki fragment tła tak by nie było widać brzegów wklejania czyli by fragment wtopił się w fotkę? Na razie to wygląda jak łata. Pozdrawiam


Awatar juluneczek juluneczek jest OffLine - 24.07.18
Jest dużo edytorów online,np. zmniejszacz . pl :wrzucasz oryginalne zdjęcie->określ wymiary[100x100]->w
ybierasz jakość[jeśli plik wyjdzie za duży to zmniejzasz]->odznac
zasz znak wodny->wyk


Awatar Serena Serena jest OffLine - 23.07.18
Tak wiem ale w programie Paint przy opcji zmiany rozmiaru fotki są wartości w pikselach i procentach UśmiechZawsze mam problem z ciężarem pliku.


Awatar juluneczek juluneczek jest OffLine - 23.07.18
Kliknij prawym -> właściwości -> sczegóły, i tam masz wymiary obrazka


Awatar Serena Serena jest OffLine - 22.07.18
Witam Panowie kto mi powie 14,65 KB ile to cm? Zrobiłam nowy Awatar 14,6 KB i nie wchodzi . Zaraz mnie coś trafi Pozdrawiam


Brak Awatara Bazyliszek1991 Bazyliszek1991 jest OffLine - 29.05.18
Oficjalnego spolszczenia nie ma, ale jest fanowskie które jest bardzo dobre i pokrywa praktycznie 100% tekstów z gry.


Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 12.05.18
W ogóle GD jest wreszcie po polsku?


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

 
 
 
IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.