Zobacz temat
 Drukuj temat
Soulvizier Mod [Beta] mod by amgoz1
sirtomasz1984
Witam. Do tej pory grałem na soulvizier 0.96. Ostatnio wróciłem do TQ i zainstalowałem soulvizier 0.98i. W tej wersji moda to co zauważyłem od początku:
- ceny przedmiotów u kupców są niskie, tak jak w klasycznym TQ bez modów,
- więcej formuł do kupienia u sprzedawców od samego początku,
- pierścienie, naszyjniki posiadają dodatkowe cechy, np. jak w wersji 0.96 pierścień dodawał +8 siły to w wersji 0.98i jest to +8 siły i +2,6 regeneracji zdrowia...dzięki temu jest łatwiej,
- i to co najbardziej mnie boli...brak jest do kupienia mikstur umiejętności i hartowania, brak też formuł do kupienia.
Czy orientujecie się dlaczego zlikwidowano te mikstury? Czy one powrócą w kolejnych wersjach tego modu???

sajok
Nie zrozumiałem - są te formuły dalej u sprzedawców czy nie?? Z tego co opisujesz to widzę, że niepotrzebnie ułatwili SV. I tak na wyższych poziomach moim zdaniem był łatwiejszy niż podstawka. A jak jest z tłumaczeniem?

sirtomasz1984
sajok napisał(a):

Nie zrozumiałem - są te formuły dalej u sprzedawców czy nie?? Z tego co opisujesz to widzę, że niepotrzebnie ułatwili SV. I tak na wyższych poziomach moim zdaniem był łatwiejszy niż podstawka. A jak jest z tłumaczeniem?

Nie ma formuł na mikstury umiejętności i hartowana. Tych mikstur nie można kupić. Pozostałe formuły są u sprzedawcy. Jak w 0.96 miał ich kilka to teraz ma ich znacznie więcej. Ja wróciłem do 0.96 ponieważ Lubie zbierać przedmioty, sprzedawać i kupywac mikstury. W 0.98i nie ma sensu zbierać przedmiotów bo nie ma na co wydawać pieniądze.
Edytowane przez sirtomasz1984 dnia 12-06-2017 16:15

sajok
Aha, teraz rozumiem. Faktycznie możliwość kupna mikstur umiejętności, doświadczenia i hartowania powoduje, iż złota nigdy dość Z przymrużeniem oka Chyba zatem nie przejdę na 0.98. Pamiętam, iż w jakiejś wcześniejszej wersji były jeszcze takie relikty wzmacniające zbroje Łuski Yotuna (czy jakoś tak), które zbierało się przez wszystkie poziomy a komplet liczył 20 sztuk, tak gwoli ciekawostki.

Przejdź do forum:

Shoutbox
Awatar down650 down650 jest OffLine - 17.08.17
Łooooojaaaaa, nie było mnie tu kilka dobrych lat Szok Szok

Brak Awatara Stiper Stiper jest OffLine - 01.08.17
witam wszystkich Uśmiech

Awatar Miszor@ Miszor@ jest OffLine - 09.07.17
Elo wróciłem

Brak Awatara Harry37 Harry37 jest OffLine - 08.07.17
Ktoś na multi AE ? :>

Brak Awatara Herv Herv jest OffLine - 23.06.17
@juluneczek No witam Z przymrużeniem oka ja sobie pogrywam czasami ;p

Awatar juluneczek juluneczek jest OffLine - 23.06.17
Witam, ktoś pyka w AE?

Brak Awatara Gharrinthorr Gharrinthorr jest OffLine - 11.03.17
Witam Uśmiech

Awatar Arabal Arabal jest OffLine - 25.01.17
A się zastanawiałem gdzie wywiało Bubu Szeroki uśmiech

Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 08.01.17
@januszz73 Ogarnij się chłopie... A BUBU jest banitą... Nie wiem ile razy tu dostał już bana za swoje zachowanie. Nigdy tu nie pełnił żadnych funkcji.

Brak Awatara januszz73 januszz73 jest OffLine - 07.01.17
sry za to ze tu napisalem

Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.
Webutation