Zobacz temat
 Drukuj temat
TQVault - Problem z uruchomieniem TQVault
Tytanek007
Witam. Mam problem z programem TQVault. Gry oryginał, cd-key oryginał. Gdy chcę go włączyć to pokazuje mi się taki komunikat. httpZdegustowany/imageshack.us/f/338/mojplik.jpg/

Jak kliknę OK, to pokazuje mi się takie cuś.
httpZdegustowany/imageshack.us/photo/my-images/189/mojplik2.jpg/

Gdy kliknę ,,Tak'', to wtedy TQVault z tym errorem znowu się pojawiają.Smutek
Ale jak kliknę ,,Nie'' to okno z errorem znikają.

Dorzucę jeszcze, że wersja Vaulta to 2.3.1.4, próbowałem zrobić reperację
TQVaulta poprzez jego setup. [u]Nie odinstalowywałem, tylko naprawiałem[/u]
Na Komputerze na jakim instalowywałem TQVaulta [u]Nie było internetu.[/u]
A na tym co napisałem tego posta nie można go zainstalować. Dlaczego?
Bo ten komputer na jakim napisałem tego posta nie utrzyma TQ nawet na
najmniejszych detalach.Krzywi się

Próbowałem uruchomić TQVaulta przez administratora, z jego pliku w którym
jest, i z normalnego. Ciągle to samo.

Z góry Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi.

Pzdr. Tytanek007Z przymrużeniem oka

Arabal
Jak się pojawia pierwszy komunikat klikasz "cancel" i tyle.

vampir542
Patch z grą powinien to załatwić, co nie wumiesz angielskiego dobrze czy coś że nie wiedziałeś, że tam pisze o problemie mogącym powodować język gry lub zła wersja.

http://www.youtube.com/user/TheVampir542?feature=m
Tytanek007
Arabal, właśnie jak klikam cancel w pierwszym to nic nie wyskakuje i nic się nie uruchamia, nic z tych rzeczy.

vammpir542 Właśnie szukałem spolszczenia do TQVault ale nigdzie nie było.
A zapytam się jeszcze o jaki patch ci chodzi?

Piterus
Komunikaty czytamy ze zrozumieniem. Pierwszy screen przedstawia wiadomość, że jest nowsza wersja TQ Vaulta niż jest zainstalowana, a wynika to z drugiego komunikatu: "Brak dostępu do określonej ścieżki" wynikającego z braku odpowiednich praw dostępu przyznanemu programowi.

Większość programów mających jakieś operacje na plikach, zwłaszcza w folderach systemowych trzeba uruchamiać z prawami administratora.
Mówi się, że prawdziwa sztuka obroni się sama, ale nie przede mną...
Ignorantia iuris nocet

Kontakt przez komunikatory tylko w sprawach technicznych dotyczących strony

http://titanquest.gram.pl
Tytanek007
U mnie nie ma przycisku ,,uruchom z prawami administratora'',
ale to już moja sprawa.

Nie zamykajcie tematu. Może jeszcze ktoś dopisze się do tematu żeby nie
zaśmiecać forum.
Edytowane przez Tytanek007 dnia 29-01-2013 18:06

Serena
Witam
Mam wersje 2.3.0.4 nowsza nie działa a ta jest anglojęzyczna niestety wiec poproszę o pomoc .
Ekwipunek z dodatku mi się skopiował i jest ok ale nie wiem co zrobić by zobaczyć te dodatkowe worki po odpaleniu gry?
Pozdrawiam

sajok
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twój problem. Dawno nie używałem Vaulta pod starą wersję, ale jak używałem działał bez zarzutu. Wczoraj zainstalowałem wersję TQVaultAE 2.5.6 i działa na razie bez zarzutu, ale pod AE (wydaje mi się, że na starej też powinien). Jeżeli chodzi Ci żeby mieć wszystkie worki od razu to ja korzystałem z Defilera tylko musisz zrobić to dokładnie jak w instrukcji jakkolwiek głupio by ta instrukcja nie brzmiała - mi zadziałało Z przymrużeniem oka

Serena
Witam
Gdy Vault mi się otworzył załadowało mi zawartość ekwipunku w grze. Ucieszona że ta wersja działa zaczęłam sobie układać przedmioty a to był błąd Kiedy zamknęłam program i odpaliłam IT okazało się że ekwipunek pod moją dziewuszką jest pusty dodatkowych worków brak a handlarza karawany załatwiło mi tak że nie tylko miał pusto ale nawet miejsce na przedmioty sobie poszło
Siedziałam w Hadesie tylko z łukiem i toporem myślałam wiec że przywracanie systemu pomoże mi odzyskać broń ale nic z tego. Po operacji okazało się ze nie tylko niczego nie odzyskałam ale Atalanta mi z gry zniknęła i tego już było za dużo.
Pozdrawiam

Jak to jest z TQ Vault? Czy żeby zobaczyć schowane w nim przedmioty trzeba każdorazowo wychodzić z gry?
Nie pamiętam co się zaznaczało by gra po odpaleniu widziała worek a program jest anglojęzyczny { język pl jest na liście ale przetłumaczono tylko nazwy przedmiotów w worku} wiec nie wiem co zrobić .
Pozdrawiam
Edytowane przez Serena dnia 23-07-2018 23:15

sajok
Żeby wejść do Vaulta musisz za każdym razem wychodzić z gry. To jest program zewnętrzny. Tak normalnie to worki zdobywa się w trakcie gry. Żeby mieć wszystkie od razu ja używałem Defilera, nie wiem czy poprzez Vaulta się też da i jak to zrobić.

Przejdź do forum:

Shoutbox
Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 03.12.18
Test Szeroki uśmiech

Brak Awatara mayhem18 mayhem18 jest OffLine - 22.11.18
Przydał by sie TQ Defiler ale na androida

Awatar Serena Serena jest OffLine - 20.09.18
Witam Jak za pomocą programu Paint wkleić do fotki fragment tła tak by nie było widać brzegów wklejania czyli by fragment wtopił się w fotkę? Na razie to wygląda jak łata. Pozdrawiam

Awatar juluneczek juluneczek jest OffLine - 24.07.18
Jest dużo edytorów online,np. zmniejszacz . pl :wrzucasz oryginalne zdjęcie->określ wymiary[100x100]->w
ybierasz jakość[jeśli plik wyjdzie za duży to zmniejzasz]->odznac
zasz znak wodny->wyk

Awatar Serena Serena jest OffLine - 23.07.18
Tak wiem ale w programie Paint przy opcji zmiany rozmiaru fotki są wartości w pikselach i procentach UśmiechZawsze mam problem z ciężarem pliku.

Awatar juluneczek juluneczek jest OffLine - 23.07.18
Kliknij prawym -> właściwości -> sczegóły, i tam masz wymiary obrazka

Awatar Serena Serena jest OffLine - 22.07.18
Witam Panowie kto mi powie 14,65 KB ile to cm? Zrobiłam nowy Awatar 14,6 KB i nie wchodzi . Zaraz mnie coś trafi Pozdrawiam

Brak Awatara Bazyliszek1991 Bazyliszek1991 jest OffLine - 29.05.18
Oficjalnego spolszczenia nie ma, ale jest fanowskie które jest bardzo dobre i pokrywa praktycznie 100% tekstów z gry.

Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 12.05.18
W ogóle GD jest wreszcie po polsku?

Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 12.05.18
TQ nie umarło... W to cudo gra bardzo dużo osób,i jeszcze więcej wraca. Nie wiem jak tam Grim Dawn,bowiem jakoś mi nie podszedł ten tytuł,choć to kropka w kropkę TQ tylko, że bardziej mroczny świat.

Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.