Zobacz temat
Akademia Titan Quest » Porady dotyczące gry » Anniversary Edition
 Drukuj temat
Adamantowy Sierp Kronosa
Zxcv
Witam, z góry przepraszam, ale nie byłem pewny, który dział jest odpowiedni.
Podczas gry w TQ:AE udało mi się zdobyć unikalny (chyba) przedmiot, a właściwie broń, która zwie się "Adamantowy Sierp Kronosa". Fenomenalny przedmiot. Obrażenia 500-550, 999 obrażeń od krwawienia przez 30 sekund, +100% obrażeń przeciwko tytanom i do tego umiejętność "Uderzenie Eteru" (Lord Eteru tym atakuje). Wszystko wygląda pięknie, jednakże wymagania przerastają moje wyobrażenia. 73 lvl da się wbić, ale 3000 siły i 1000 inteligencji już nie bardzo. Nawet z redukcją wymagań nie jestem w stanie takich statystyk wyciągnąć. Gdyby zamiast inteligencji to była zręczność, to widziałbym cień szansy. Reasumując - czy jest ktoś, komu udało się to założyć, albo jest w stanie wymyślić jak to zrobić?
Z góry dzięki.

Over
Siema. Już był chyba taki temat gdzie coś tam wspomniałem ale napiszę jeszcze raz. To jest raczej ciekawostka. Za założenie tego jest osiągnięcie na Steam'ie i tyle. Da się to zrobić uczciwie ale wymaga to założenia wielu przedmiotów zmniejszających wymagania co sprawia że nie da się tak zwyczajnie grać. Testowałem to, nie założyłem bo mi się nie chciało wbijać tego lvla ale statystyk mi starczyło. Jak będziesz chciał to mogę podać jakie itemki trzeba. Poza tym nie jest wcale taki dobry. Jest wiele lepszych przedmiotów, głównie zielonych, może nie pod względem podstawowych obrażeń bo nie ma broni, która byłaby nawet blisko ale dają jakieś ciekawsze statystyki i można je wzmocnić.

Zxcv
Tak, gdybyś mógł to byłbym wdzięczny. XD

Over
Artefakt - Chwała Thota
Tors - Szata Pytii
Ręce - Bransoleta Badacza
Nogi - Nogawice Adepta
1 Pierścień - Alke
Z tym wymagana siła spada do 750, a inteligencja do 250. Można chyba zrobić jeszcze lepiej ale nie ma po co. W pozostałe miejsca, oprócz broni oczywiście, włóż coś co daje dużo siły i inteligencji zależnie ile brakuje.

Przejdź do forum:

Shoutbox
Awatar Arabal Arabal jest OffLine - 15.10.17
Ktoś w PoE lata? Diablo 3 pomijam po ostatnim exploicie bez banów, szkoda grać w tego gniota Pokazuje język

Awatar Trejan Trejan jest OffLine - 11.10.17
Dobra, nieaktualne -już mam, jak coś to służę pomocą Uśmiech

Awatar Trejan Trejan jest OffLine - 10.10.17
Zapomniałem jak tworzyć pliki .arc dla TQIT... Pomoże ktoś?

Awatar down650 down650 jest OffLine - 17.08.17
Łooooojaaaaa, nie było mnie tu kilka dobrych lat Szok Szok

Brak Awatara Stiper Stiper jest OffLine - 01.08.17
witam wszystkich Uśmiech

Awatar Miszor@ Miszor@ jest OffLine - 09.07.17
Elo wróciłem

Brak Awatara Harry37 Harry37 jest OffLine - 08.07.17
Ktoś na multi AE ? :>

Brak Awatara Herv Herv jest OffLine - 23.06.17
@juluneczek No witam Z przymrużeniem oka ja sobie pogrywam czasami ;p

Awatar juluneczek juluneczek jest OffLine - 23.06.17
Witam, ktoś pyka w AE?

Brak Awatara Gharrinthorr Gharrinthorr jest OffLine - 11.03.17
Witam Uśmiech

Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.
Webutation