Zobacz temat
Akademia Titan Quest » Porady dotyczące gry » Anniversary Edition
 Drukuj temat
Co wybrać po Ziemi?
KuroN
Witam ,jestem świeży w TQ, pierwszy raz przechodzę tę grę Uśmiech

Wciągnąłem się i jako pierwsze mistrzostwo wybrałem Ziemię (trochę się pośpieszyłem z wyborem a szkoda ;( )

I pytanie takie: Co polecacie wybrać jakie 2 mistrzostwo? Mam narazie 7 lvl a na 8 wybiera się chyba drugie mistrzostwo.

Pozdrawiam Z przymrużeniem oka

Herv
Witam.Jesli juz wybrales mistrzostwo ziemii to moim zdaniem na poczatek najlepsze polaczenie bedzie z DuchemUśmiech Popatrz na build Czarodzieja i powodzenia;p

Przejdź do forum:

Shoutbox
Brak Awatara Bon007 Bon007 jest OffLine - 08.12.17
Dobra nie mazgaj sie...

Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 06.12.17
Proszę się umawiać na forum w odpowiednim dziale... To, że strona jest już bardziej archiwalna nie oznacza, że można olewać regulamin...

Brak Awatara Bon007 Bon007 jest OffLine - 06.12.17
Ja gram z paroma znajomymi przez Tunngle jak cos zapraszam mój nic to Fus

Brak Awatara Laukin Laukin jest OffLine - 05.12.17
Ja też Uśmiech

Brak Awatara Sygulino Sygulino jest OffLine - 27.11.17
No wlasnie, ja też.chetny Z przymrużeniem oka

Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 27.11.17
No to zapraszam, ino jak tu się zgadać Z przymrużeniem oka Fajne

Brak Awatara przemo79 przemo79 jest OffLine - 20.11.17
Cześć, wczoraj kupiłem właśnie ragnaroka. Można by było razem pograć

Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 19.11.17
Czołem Pogromcy Tyfona, ktoś nowe dlc zamierza kupić i zagrać? Szukam luda do wspólnej wędrówki po nowych terenach. W PoE też grywam, tak ap ropo poprzedniego komentarza Z przymrużeniem oka Szok

Awatar Arabal Arabal jest OffLine - 15.10.17
Ktoś w PoE lata? Diablo 3 pomijam po ostatnim exploicie bez banów, szkoda grać w tego gniota Pokazuje język

Awatar Trejan Trejan jest OffLine - 11.10.17
Dobra, nieaktualne -już mam, jak coś to służę pomocą Uśmiech

Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.
Webutation