Zobacz temat
Akademia Titan Quest » Porady dotyczące gry » Anniversary Edition
 Drukuj temat
Jak wyliczyć DPS broni
Pagosik1993
Cześć, w TQ gram już od dawna, jak jeszcze wyszedł... w sumie nigdy to mi nie było potrzebne, ale teraz kiedy sezon w d3 ma się ku końcowi postanowiłem jeszcze raz zagrać w TQ dla zabicia czasu, domyślnie zamierzam grać Łowy + nature tylko pod łuk i takie moje pytanie czy ktoś wie jak mogę wyliczyć dps broni ? Na początku etapu gry bronie od NPC trochę kosztują a nie chce ich kupować aby okazało się, że są gorsze niż to co ja mam. Problem polega, że na broniach nie ma opisanego ataku na sekundę i przez to właśnie nie jestem w stanie wyliczyć dps ogólnego broni. Wie ktoś może czy jest jakiś na to sposób?

Pozdrawiam

PS. To mój pierwszy post na tym forum więc zarazem witam wszystkich Uśmiech

sajok
DPS pokazuje ci w statystykach postaci

Crash15
Możesz kupić broń i cały czas będąc w oknie handlu założyć ją, porównać statystyki i jeśli jest gorsza to sprzedać za te samą cenę za którą ją kupiłeś.
PSU: Chieftec APS-550S 550w
Mobo: AsRock ZH77 Pro3
CPU: Intel Core i5 2500k 3,40GHz
SSD: Silicon Power SSD S55 2,5" 120GB
HDD: WD Blue WD10JPVX 1TB 2,5" 5400
GPU: GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5
RAM: Kingston HyperX DDR3 8GB 1600MHz

Przejdź do forum:

Shoutbox
Brak Awatara Bazyliszek1991 Bazyliszek1991 jest OffLine - 29.05.18
Oficjalnego spolszczenia nie ma, ale jest fanowskie które jest bardzo dobre i pokrywa praktycznie 100% tekstów z gry.

Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 12.05.18
W ogóle GD jest wreszcie po polsku?

Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 12.05.18
TQ nie umarło... W to cudo gra bardzo dużo osób,i jeszcze więcej wraca. Nie wiem jak tam Grim Dawn,bowiem jakoś mi nie podszedł ten tytuł,choć to kropka w kropkę TQ tylko, że bardziej mroczny świat.

Awatar GladiatorMaximus GladiatorMaximus jest OffLine - 10.05.18
Trzeba by przemodelować całą stronę, odświeżyć itd. ale kto by się tego podjął ? ;P

dla sentymentu czy coś ;D

Proponowałbym zmienić Akademię Titan Quest na Akademia Grim Dawn , ze względu że TQ praktycznie umarł, a GD ciągle się rozwija no i jest to gra od twórców TQ , można by zarchiwizować TQ Akademia

żyjecie ;D ?

Brak Awatara Mistrzunio11 Mistrzunio11 jest OffLine - 25.03.18
Szkoda, ja niestety nie mam wystarczającej wiedzy a wprowadzać innych w błąd jakimś nieprofesjonalnym buildem nie ma sensu Pokazuje język

Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 24.03.18
@mistrzunio11 Jak masz czas, to twórz. Ja niestety już nie mam czasu na granie, by tworzyć buildy. Smutek

Brak Awatara Mistrzunio11 Mistrzunio11 jest OffLine - 23.03.18
Będą tworzone buildy z mistrzstwem run?

Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.