Zobacz temat
Akademia Titan Quest » Porady dotyczące gry » Rangarök
 Drukuj temat
Pudełkowa wersja TQIT, a Ragnarok
Szymi14
Witam!

Jestem nowym użytkownikiem forum (ale starym graczem Pokazuje język) ponieważ założyłem konto przed chwilą właśnie dla tego pytania. Ostatnio chciałem od nowa zainstalować TQIT i przypadkiem natknąłem się na informacje o najnowszym dodatku jakim jest Ragnarok. Co prawda trochę późno, ale jednak. Od razu pomyślałem że skoro mam już podstawkę i i Immortal Throne to wypadałoby zdobyć i ten dodatek. Jednak tu następuje problem, a mianowicie:
Posiadam pudełkowe wersje TQ oraz IT, zakupione jakoś... w 2012 roku? Coś koło tego. I teraz pytanie czy mogę w jakikolwiek sposób zdobyć Titan Quest: Ragnarok czy niestety nie ma takiej możliwości i muszę posiadać Anniversary Edition żeby móc grać w ten dodatek?

Coś czytałem że dla posiadaczy TQIT na Steamie dodatek Ragnarok można zdobyć za darmo za pomocą tej platformy, ale po pierwsze nie wiem czy ta promocja dalej obowiązuje, a po drugie dla moich pudełkowych wersji chyba opcja dodania tych gier na Steam nie wchodzi w grę ponieważ są za stare i ogólnie nie pamiętam żebym kiedykolwiek dodawał je na Steam podczas pierwszej instalacji.

Trochę jestem w kropce i chciałbym się dowiedzieć więcej więc czekam na jakieś podpowiedzi co robić Z przymrużeniem oka

Jeśli zły dział to przepraszam, ale ten wydał mi się najodpowiedniejszy.

Herv
Z tego co wiem musisz posiadac Anniversary Edition i dokupic za 72zl DLC Ragnarok Uśmiech

Przejdź do forum:

Shoutbox
Brak Awatara Mistrzunio11 Mistrzunio11 jest OffLine - 25.03.18
Szkoda, ja niestety nie mam wystarczającej wiedzy a wprowadzać innych w błąd jakimś nieprofesjonalnym buildem nie ma sensu Pokazuje język

Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 24.03.18
@mistrzunio11 Jak masz czas, to twórz. Ja niestety już nie mam czasu na granie, by tworzyć buildy. Smutek

Brak Awatara Mistrzunio11 Mistrzunio11 jest OffLine - 23.03.18
Będą tworzone buildy z mistrzstwem run?

Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 06.03.18
@GrzesioEn Czytamy to plik readme to pierwsze, a drugie, to w shoucie może czekać dziesięciokrotnie dłużej...

Brak Awatara GrzesioEn GrzesioEn jest OffLine - 06.03.18
Hej, wiecie może dlaczego kiedy włączam gre (z modem Xmax) to odrazu wywala mnie po skonczeniu sie ladowania mapy ? (Tak wiem o tym, ze to shoutbox, ale na odpowiedz na forum czeka sie wieki)

Brak Awatara SCORPIX SCORPIX jest OffLine - 05.03.18
moim zdaniem to wgl święto że ten dodatek wydali Pokazuje język

Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 22.02.18
Ja cię! Dzieje się! Admin powrócił! A tak na poważnie to dzieje się coś ciekawego? Prócz wersji na konsole THQ Nordic planuje jakiś nowy ciekawy dodatek?

Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 04.02.18
Tomuś... Całe forum jest do rozmowy o TQ, a shout miał być luźnym miejscem do rozmów o pogodzie i tym podobnych tematach Pokazuje język

Brak Awatara Laukin Laukin jest OffLine - 04.02.18
nic dziwnego ze nikt nic nie pisze i czat martwy

Brak Awatara Laukin Laukin jest OffLine - 04.02.18
niezle po[Używam niecenzuralnych słów] ten regulamin ze nie mozna normalnie o grze na chacie pogadać

Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.