Diariusz
Hejka!

Dnia 28 sierpnia na Facebooku pojawił się tajemniczy wpis "Wind of change is comming...". Kilka dni później, 4 września pojawiło się nowe zdjęcie i tło profilu. W między czasie zmieniły się trochę ikony newsów. Cóż to oznacza?

Zapewne przed przeczytaniem tego newsa już zauważyliście zmianę wyglądu strony. Czemu została zmieniona szata graficzna? No cóż stary layout był obecny od początku istnienia Akademii. Już w tamtych czasach nie był szczytem marzeń (szczególnie od strony zgodności ze standardami), a dziś już mocno kuje w oczy.

A któż to dzieło stworzył? Grafikę stworzył niejaki Iris a kod, to działo użytkownika o najdłuższym stażu na stronie ;).

A czy to koniec zmian? A nic z tego... :P Jeszcze trochę zmian będzie, ale niestety DevTeam CMS'u straszy niedługo mającą się pojawić aktualizacją i szkoda by było dwa razy wykonywać takie same modyfikacje.

Zapraszam do komentowania nowego wyglądu w temacie "Nowy wygląd strony"

Pozdrawiam
Piterus
 
A może trochę o Grim Dawn?
Witajcie.
Pojawiła się nowa ankieta. Tematem tej ankiety jest dalszy rozwój strony. Być może większość? z Was słyszała o takiej grze jak Grim Dawn od studia Crate Entertainment, czyli ekipy, która tworzyła grę? Titan Quest.
Czemu tego typu ankieta się? pojawia? Otóż jest planowane dodanie pewnych elementów strony i trzeba rozplanować? ich ułożenie.

Jakie jest wasze zdanie? Wyraźcie je za pomocą? głosu w ankiecie i w komentarzach.

Pozdrawiam
Piterus
 
Download
UWAGA! Wyszedł Titan Quest Mobile 2 Moja gra JAVA

Daje link
http://chomikuj.p...y+JAVA/RPG
 
Ważne

Witam! W najbliższym czasie planowane są prace serwisowe mające na celu aktualizację CMSu (systemu zarządzania stroną). W czasie tych prac może wystąpić brak dostępu do całości lub pewnych elementów vortalu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

[AKTUALIZACJA 1] Wykonano pierwszy krok aktualizacyjny. W tej chwili s? przygotowywane kolejne kroki aktualizacyjne.

[AKTUALIZACJA 2] Ewentualne błędy z logowaniem proszę zgłaszać na adres piterus.atq@kolektyw.gram.pl w temacie podając tag [błąd logowania]

[AKTUALIZACJA 3] Po małych problemach z kodowaniem bazy danych przywrócono mam nadzieje wszystkie elementy. Dział download będzie troszkę przebudowany, więc jest chwilowo niedostępny.

{AKTUALIZACJA 4] Przywrócono pliki w dziale download. Dodatkowo jest możliwość dodawania plików przez użytkowników (oczywiście po weryfikacji przez administrację).

Remoncik dobiega powoli końca. Pozostało tylko przywrócić system ostrzeżeń, ale jak na chwilę obecna dostępne dsystemy niestety nie oferują zbyt dużych możliwości :

 
Download

W związku z tym, że jest to strona, która dotyczy gry Titan Quest oraz dodatku do niej Immortal Throne, napewno zainteresuje niektórych fakt, że ja jako przedstawiciel studia moderniczo-projekcyjnego gier java, dałem Sobie na cel przerobienie gry Diablo III Mobile na Titan Quest Mobile. Grę będzie można pobrać tu w akademi za darmo. Poniżej umieszczam opis gry java na telefon:

 


 

Titan Quest Me - Idealny klon do wersji gry na PC przeniesiony na komórki przez Accient War - studio (Czyli mnie) . Gra zawiera wszystkie elementy prawdziwego Questa z tym, ze ma duże wymagania co do telefonu. W związku z tym, że nasze studio dało ogromny nakład na dokładność muzyki i danie do gry formatu WAV zamiast MID, zwiększa wagę gry do ok 6MB. Gra może się przy wygenerowaniu mapy na chwilę trochę zamulić, ale jest to chwilowe ze względu na to że gra w tym czasie URUCHAMIA!!! muzykę, ale jak uruchomi to się gra normalnie. Na Samsung GT S-5330 trwa to około 8 sekund.

W grze mamy elementy Titan Quest w postaci:

  • Nabijane poziomów
  • Ulepszanie herosa
  • Ulepszanie Trzech zdolności ( Wojna, Burza, Ziemia )
  • MUZYKĘ! Oryginalna!
  • Grafikę prawie oryginalna

W grze znajduje się około 30 kawałków terenu!, a to daje nam ogromna powierzchnie, Ci co te grę będą posiadać zrozumienia o co chodzi z tymi kawałkami, ale to ze względu na upłynnienie gry. Postaramy się zrobić wersję na słabsze telefony z w miarę równymi efektami co w wersji 1.0

 

Download: Link

 
Sieć
I kolejny odcinek przygód doświadczonego gracz Diablo w Świecie starożytnej Grecji. 
Sieć

Witam. Przeglądając ciekawe kanały na YouTube znalazłem ciekawego gracza. Człek ten zwie się Procjon i jest bardzo doświadczonym graczem w Diablo. Chłopak choć nie ogarnia jeszcze TQ, to jednak dzielnie gra i opowiada o tej grze.

Zapraszam do oglądania i proszę o nie spamowanie

A o to i pierwsza część serii: 

Pozdrawiam
Piterus 

 
Shoutbox
Brak Awatara Bazyliszek1991 Bazyliszek1991 jest OffLine - 29.05.18
Oficjalnego spolszczenia nie ma, ale jest fanowskie które jest bardzo dobre i pokrywa praktycznie 100% tekstów z gry.


Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 12.05.18
W ogóle GD jest wreszcie po polsku?


Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 12.05.18
TQ nie umarło... W to cudo gra bardzo dużo osób,i jeszcze więcej wraca. Nie wiem jak tam Grim Dawn,bowiem jakoś mi nie podszedł ten tytuł,choć to kropka w kropkę TQ tylko, że bardziej mroczny świat.


Awatar GladiatorMaximus GladiatorMaximus jest OffLine - 10.05.18
Trzeba by przemodelować całą stronę, odświeżyć itd. ale kto by się tego podjął ? ;P


Awatar GladiatorMaximus GladiatorMaximus jest OffLine - 10.05.18
dla sentymentu czy coś ;D


Awatar GladiatorMaximus GladiatorMaximus jest OffLine - 10.05.18
Proponowałbym zmienić Akademię Titan Quest na Akademia Grim Dawn , ze względu że TQ praktycznie umarł, a GD ciągle się rozwija no i jest to gra od twórców TQ , można by zarchiwizować TQ Akademia


Awatar GladiatorMaximus GladiatorMaximus jest OffLine - 10.05.18
żyjecie ;D ?


Brak Awatara Mistrzunio11 Mistrzunio11 jest OffLine - 25.03.18
Szkoda, ja niestety nie mam wystarczającej wiedzy a wprowadzać innych w błąd jakimś nieprofesjonalnym buildem nie ma sensu Pokazuje język


Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 24.03.18
@mistrzunio11 Jak masz czas, to twórz. Ja niestety już nie mam czasu na granie, by tworzyć buildy. Smutek


Brak Awatara Mistrzunio11 Mistrzunio11 jest OffLine - 23.03.18
Będą tworzone buildy z mistrzstwem run?


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

 
 
 
IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.