Diariusz

Ahoj

Z dniem dzisiejszym na naszej małej stronce pojawiła się kolejna ankieta. Tym razem pytamy was o ulubioną lokację z II aktu (swój głos oddałem na Dolinę Królów). Poprzednią ankietę wygrały Ateny (190 głosów), na drugim miejscu uplasowały się Delfy (68 głosów), a o jeden głos mnie dostał Obóz Spartan (67 głosów). Kto zwycięży tym razem? Głosujcie, a się dowiecie.

Przypominam, że tradycyjnie, gdy dobijemy 500 głosów, zmienimy ankietę o kolejny akt. Jak ktoś ma jakieś ciekawe pomysły o co możemy spytać naszych użytkowników, to zapraszam do wypowiadania się w komentarzach.

 
Download

Ahoj!

Jeśli myśleliście, że po zakończeniu prac nad działem Buildy zakończy się remont ATQ, to byliście w błędzie. Teraz na celowniku znalazł się kolejny cel - dział Download. Czego można oczekiwać? Ano stare pliki zostaną zaaktualizowane, pojawią się nowe rzeczy, a dodatkowo mam zamiar pozbyć się masy głupich komentarzy w stylu "pomużcie gdyż to nie działa!". Już teraz na dobre rozpoczęcie prac pojawił się do pobrania dodatek do buildów w wersji ulepszonej, ale o tym możecie się sami dowiedzieć, czytając jego opis albo też testując go. Dla leniuchów bezpośredni link

http://titanquest.gram.pl/infusions/pro_download_panel/download.php?did=26

Założyłem też wątek dt. tegoż projektu - w nim to będę was informował na bieżąco jak pracę idą, a dodatkowo wy także będziecie mi mogli zgłaszać jakieś ciekawe rzeczy do opublikowania w dziale Download. Niżej link
http://titanquest.gram.pl/forum/viewthread.php?thread_id=3582

A teraz dość gadania, tylko trzeba zabierać się do pracy!

P.S. Teraz też nadchodzi czas na poprawienie tłumaczenia do Underlorda, które zawsze odkładałem na potem. Ale co się odwlecze, to nie uciecze i teraz się tym zajmę ku uciesze wielu graczy.

 
Redakcja

Ahoj zacni waćpanowie i niewiasty

Z dumą mogę w końcu ogłosić, że generalny remont działu Buildy dobiegł końca \o/ Po ponad siedmiu miesiącach ciężkiej pracy udało mi się przerobić wcześniejsze artykuły na to, co macie teraz okazję oglądać. W tych poczynaniach pomagał mi bardzo Talos-Legendarny automatoi i za to chciałbym mu gorąco podziękować. Dziękuje też za wszelkie propozycje zmian, które pisaliście w komentarzach – przy takiej ilości napisanych artykułów mogłem się gdzieś tam pomylić czy jakąś inną głupotę napisać, ale gdzie admin przyśnie, tam user czuwa.

No i jeszcze jest projekt niespodzianka, o którym wcześniej wam mówiłem. Jak na razie jest ona dostępna tylko w tym artykule pod akapitem Plusy i minusy

http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=81


ale już wkrótce pojawi się w całym dziale. Początkowa koncepcja była taka, by niespodziankę od razu wszędzie wrzucić, ale jakby ktoś ją przypadkiem przedpremierowo zobaczył, to kilka miesięcy pracy by poszło na marne, a tego bym nie chciał. Poza tym, w ostatnim czasie jestem zasypywany mailami z pomysłami dt. buildów i teraz w trakcie ujawniania niespodzianki na spokojnie przeczytam każdy artykuł, każdy mail i wszystko jeszcze raz rozpatrzę by mieć 100% pewności, że nic nie przeoczyłem i zastosuję ewentualne poprawki jak coś się tam znajdzie

I niech -100% recharge będzie z wami!!! (oryginalnie napisane by Crash15)

 
Redakcja

Ahoj

Jak może zauważyliście, remont działu Buildy małymi kroczkami zbliża się do końca, to postanowiłem przybliżyć wam harmonogram prac, byście zobaczyli, co jeszcze trzeba zrobić.

1. Napisanie artykułu o zabójcy i zaklinaczu kości. [Ukończone]
2. Napisanie artykułów nt. pojedynczych mistrzostw. [Ukończone]
3. Małe dodatki do buildów. [ Ukończone]
4. Weryfikacja artykułów i ewentualne poprawki [Ukończone]
5. Projekt niespodzianka (: Tu muszę milczeć jak grób na razie. [Ukończone]
6. Napisanie artykułu o mścicielu. [Ukończone]
7. Ujawnienie niespodzianki. [Ukończone]
8. News podsumowujący prace. [Ukończone]
9. Pijatyka :D [We własnym zakresie]

Co do punktu ostatniego, to jak ktoś chce przyjść na melanż, to niech przynosi trunki, bo ja mogę przynieść zagrychę w postaci ogórków wg. poniższego przepisu starych wilków morskich

Hej ho kolejkę nalej
Hej ho kielichy wznieście
To zrobi doskonale
Krecim opowieściom

Weź ogóra, wsadź do beczki
Zalej morską wodą bracie
Będzie potem taki wielki
Że rozerwie gacie

 
Redakcja

Ahoj!

Jak może zauważyliście (a może i nie) nasza ankieta nt. bossów z Hadesu przekroczyła próg 500 głosów (Bóg umarłych wygrał) i czas, by przeprowadzić sondaż na inny temat. Teraz sprawdzimy, które miejscówki z portalami są przez graczy szczególnie lubiane. Na pierwszy ogień idzie oczywiście I akt, jakim jest Grecja. Ja swój głos oddałem już. A wy?(:

P.S. Jak chce ktoś poznać wyniki ankiet o bossach oraz innych, które przeprowadziliśmy, to po prawej stronie na dole klikajcie w przycisk Archiwum ankiet.

 
Diariusz

Witam!

Od jakiegoś czasu wiele osób proponowało założenie konta dla strony na portalu społecznościowym Facebook. Jakoże duże portale od dawna posiadają takie konto to i my się bedziemy promować społecznie.

Być może ten (pewnie spóźniony) krok pomoże w dalszym rozwoju strony.

Pozdrawiam
Piterus

 
Redakcja

Ahoj! Z dniem dzisiejszym, tj. 13 sierpnia 2011 na YT został wrzucony pierwszy filmik ukazujący postać opisywaną w dziale Buildy. Na pierwszy ogień poszedł Niszczyciel Zaklęć, a wkrótce dołączą i kolejne postki. Filmik jest już w artykule o tejże postaci i znajduje się na samym dole (najlepsze na koniec), ale jak ktoś leniwy to macie tu linka http://www.youtube.com/watch?v=1XD72jpOheQ I przy okazji z tego miejsca składam podziękowania dla Irisa - odwaliłeś chłopie kawał dobrej roboty :)

 
Shoutbox
Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 04.01.19
Żyjmy !


Awatar Piterus Piterus jest OffLine - 03.12.18
Test Szeroki uśmiech


Brak Awatara mayhem18 mayhem18 jest OffLine - 22.11.18
Przydał by sie TQ Defiler ale na androida


Awatar Serena Serena jest OffLine - 20.09.18
Witam Jak za pomocą programu Paint wkleić do fotki fragment tła tak by nie było widać brzegów wklejania czyli by fragment wtopił się w fotkę? Na razie to wygląda jak łata. Pozdrawiam


Awatar juluneczek juluneczek jest OffLine - 24.07.18
Jest dużo edytorów online,np. zmniejszacz . pl :wrzucasz oryginalne zdjęcie->określ wymiary[100x100]->w
ybierasz jakość[jeśli plik wyjdzie za duży to zmniejzasz]->odznac
zasz znak wodny->wyk


Awatar Serena Serena jest OffLine - 23.07.18
Tak wiem ale w programie Paint przy opcji zmiany rozmiaru fotki są wartości w pikselach i procentach UśmiechZawsze mam problem z ciężarem pliku.


Awatar juluneczek juluneczek jest OffLine - 23.07.18
Kliknij prawym -> właściwości -> sczegóły, i tam masz wymiary obrazka


Awatar Serena Serena jest OffLine - 22.07.18
Witam Panowie kto mi powie 14,65 KB ile to cm? Zrobiłam nowy Awatar 14,6 KB i nie wchodzi . Zaraz mnie coś trafi Pozdrawiam


Brak Awatara Bazyliszek1991 Bazyliszek1991 jest OffLine - 29.05.18
Oficjalnego spolszczenia nie ma, ale jest fanowskie które jest bardzo dobre i pokrywa praktycznie 100% tekstów z gry.


Brak Awatara Konradiusz Konradiusz jest OffLine - 12.05.18
W ogóle GD jest wreszcie po polsku?


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

 
 
 
IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.