Redakcja

Ahoj

Jak może zauważyliście, remont działu Buildy małymi kroczkami zbliża się do końca, to postanowiłem przybliżyć wam harmonogram prac, byście zobaczyli, co jeszcze trzeba zrobić.

1. Napisanie artykułu o zabójcy i zaklinaczu kości. [Ukończone]
2. Napisanie artykułów nt. pojedynczych mistrzostw. [Ukończone]
3. Małe dodatki do buildów. [ Ukończone]
4. Weryfikacja artykułów i ewentualne poprawki [Ukończone]
5. Projekt niespodzianka (: Tu muszę milczeć jak grób na razie. [Ukończone]
6. Napisanie artykułu o mścicielu. [Ukończone]
7. Ujawnienie niespodzianki. [Ukończone]
8. News podsumowujący prace. [Ukończone]
9. Pijatyka :D [We własnym zakresie]

Co do punktu ostatniego, to jak ktoś chce przyjść na melanż, to niech przynosi trunki, bo ja mogę przynieść zagrychę w postaci ogórków wg. poniższego przepisu starych wilków morskich

Hej ho kolejkę nalej
Hej ho kielichy wznieście
To zrobi doskonale
Krecim opowieściom

Weź ogóra, wsadź do beczki
Zalej morską wodą bracie
Będzie potem taki wielki
Że rozerwie gacie

 
Redakcja

Ahoj!

Jak może zauważyliście (a może i nie) nasza ankieta nt. bossów z Hadesu przekroczyła próg 500 głosów (Bóg umarłych wygrał) i czas, by przeprowadzić sondaż na inny temat. Teraz sprawdzimy, które miejscówki z portalami są przez graczy szczególnie lubiane. Na pierwszy ogień idzie oczywiście I akt, jakim jest Grecja. Ja swój głos oddałem już. A wy?(:

P.S. Jak chce ktoś poznać wyniki ankiet o bossach oraz innych, które przeprowadziliśmy, to po prawej stronie na dole klikajcie w przycisk Archiwum ankiet.

 
Diariusz

Witam!

Od jakiegoś czasu wiele osób proponowało założenie konta dla strony na portalu społecznościowym Facebook. Jakoże duże portale od dawna posiadają takie konto to i my się bedziemy promować społecznie.

Być może ten (pewnie spóźniony) krok pomoże w dalszym rozwoju strony.

Pozdrawiam
Piterus

 
Redakcja

Ahoj! Z dniem dzisiejszym, tj. 13 sierpnia 2011 na YT został wrzucony pierwszy filmik ukazujący postać opisywaną w dziale Buildy. Na pierwszy ogień poszedł Niszczyciel Zaklęć, a wkrótce dołączą i kolejne postki. Filmik jest już w artykule o tejże postaci i znajduje się na samym dole (najlepsze na koniec), ale jak ktoś leniwy to macie tu linka http://www.youtube.com/watch?v=1XD72jpOheQ I przy okazji z tego miejsca składam podziękowania dla Irisa - odwaliłeś chłopie kawał dobrej roboty :)

 
Redakcja

Ahoj

Mam dla was dwie wiadomości serdeńka - dobrą i złą.

Zła jest taka, że przez jakiś czas na ATQ nie poleci nowy build :(

A dobra jest taka, że nastąpią zmiany dotyczące paru artykułów, a mówiąc ściślej - magów tworzonych na 100 100 300 (jak np. prorok). Spowodowane jest to tym, że jakiś czas temu pracując na budowie spadła mi cegła na głowę i wtedy mnie olśniło - niczym grom z jasnego nieba wpadł mi do głowy pomysł na dodatkowy rozwój paru postaci. Sposób ten jest o tyle dobry, że postanowiłem nie czekać i od razu biorę się do roboty. Przy okazji poprawię artykuły na 100 100 300, gdyż w każdym popełniałem ten sam błąd. Nie będę was zanudzał w newsie co to jest i co z tego wynika - przeczytacie sobie w buildach.

Jak zakończę poprawianie, to zaaktualizuję newsa i wrócę dalej do pisania kolejnych artykułów.

I niech -100% recharge będzie z wami!

Aktualizacja newsa (dzień kolejny) Robota poszła szybciej niż przebiegałem, zrobiłem parę dopisków i przy okazji potestowałem ten nowy sposób rozwoju na 100 100 300 (o dziwo ognisty kostur lepiej sprawdza się na umiejkach z Burzy, niż elektryczny kostur czy lodowy) i teraz wracam do dalszego pisania artykułów. Na początek templariusz, a potem to kto wie kogo kolejnego machnę (:
 
Redakcja

Z dniem dzisiejszym nasza mała encyklopedia znów zaczęła się zapełniać nowymi hasłami. Na razie dodałem kilka nowych (m.in Hekabe) i w miarę możliwości będę dodawał kolejne. W tej pracy jak na razie wspomaga mnie user olimpijczyk, który podsyła nowe pozycje na maila. Jak ktoś zainteresowany współpracą, to hasła proszę wysyłać na loskreciuchos@gmail.com

I niech -100% recharge będzie z wami

 
Redakcja

Ahoj Z dniem dzisiejszym rozpoczyna się duży projekt mający na celu przeróbkę działu "Buildy". Na chwilę obecną poprawionym artykułem jest zdobywca. Jeśli ktoś chce go zobaczyć, to panel po lewej Buildy---->Zestawienie i szukacie. Kiedy projekt zostanie zakończony? Trudno określić. Przygotowanie zdobywcy zajęło mi około 10h, a artykułów do napisania jest sporo i czeka mnie mnóstwo pracy. Pozostaje wam tylko uzbroić się w cierpliwość, a mnie brać się do roboty. I niech -100% recharge będzie z wami!

Aktualizacja Jak zapewne zauważyliście, po lewej stronie jest panel "Najnowsze artykuły". Obecnie pracuję nad charakternikiem i to on jest teraz na samej górze. Jak na niego klikniecie, to dowiecie się jak idą prace oraz kiedy na ATQ pojawi się gotowy artykuł. Mam nadzieję, że dzięki temu nikt nie będzie marudził, że admini się obijają...;P

Kolejna aktualizacja 
W ostatnim czasie wywalilem buildy, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Niestety, za dużo tego nie zostało, no ale cóż nie od razu Rzym zbudowano. Po lewej stronie obok artykułów macie takie coś jak "Test do buildów". Jest to panel (znalazłem go przypadkiem lol), dzięki któremu możecie zobaczyć ile buildów znajduje się obecnie na Akademii. Na dzień dzisiejszy, tj 05.06.2011 mamy tylko siedem gotowych, ale z czasem ich przybędzie. Tak więc proszę was o cierpliwość i zapewniam że nie będziecie zawiedzeni.

 
Shoutbox
Awatar Arabal Arabal jest OffLine - 15.10.17
Ktoś w PoE lata? Diablo 3 pomijam po ostatnim exploicie bez banów, szkoda grać w tego gniota Pokazuje język


Awatar Trejan Trejan jest OffLine - 11.10.17
Dobra, nieaktualne -już mam, jak coś to służę pomocą Uśmiech


Awatar Trejan Trejan jest OffLine - 10.10.17
Zapomniałem jak tworzyć pliki .arc dla TQIT... Pomoże ktoś?


Awatar down650 down650 jest OffLine - 17.08.17
Łooooojaaaaa, nie było mnie tu kilka dobrych lat Szok Szok


Brak Awatara Stiper Stiper jest OffLine - 01.08.17
witam wszystkich Uśmiech


Awatar Miszor@ Miszor@ jest OffLine - 09.07.17
Elo wróciłem


Brak Awatara Harry37 Harry37 jest OffLine - 08.07.17
Ktoś na multi AE ? :>


Brak Awatara Herv Herv jest OffLine - 23.06.17
@juluneczek No witam Z przymrużeniem oka ja sobie pogrywam czasami ;p


Awatar juluneczek juluneczek jest OffLine - 23.06.17
Witam, ktoś pyka w AE?


Brak Awatara Gharrinthorr Gharrinthorr jest OffLine - 11.03.17
Witam Uśmiech


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany.

 
 
 
IRON LORE ENTERTAINMENT and the IRON LORE LOGO are either registered trademarks or trademarks of Iron Lore Entertainment, Ltd. in the United States and/or other countries, used under license.
GameSpy and the "Powered by GameSpy" design are trademarks of GameSpy Industries, Inc. All rights reserved.
THQ Nordic and the THQNordic logo are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic GmbH. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.
Webutation